-23%
metal box sound speaker
$22.00 $17.00
1. Alummium Metal Casing
2. Waterproof Level IPX6
3. 5W output, with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Ifoni yesipikha yamahhala ene-Mic
5. NFC and TF optional
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
Yekuchumana Quick
| I gama le-brand: | Model Number: |
Metal Box
|
Uhlobo: |
Iyasebenza
|
|
| Sebenzisa: |
ikhompyutha, Ithiyetha Yasekhaya, Umdlali weKaraoke, Umakhala ekhukhwini, Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Isiteji, Outdoor/Sports
|
Iziteshi: |
3 (2.1)
|
Isici Esikhethekile: |
mini, Iyaphatheka, Okungenantambo
|
| Le yindawo ka Origin: | Isilinganiso samasignali/umsindo: | Waterproof rating: |
IPX5
|
||
| Isikhathi sokudlala: |
about 12 amahora
|
Inguqulo ye-Bluetooth: |
V4.0 + CSR
|
Amandla Okukhiphayo: |
5W
|
| Umthamo webhethri: |
2200MAH
|
Frequency range: |
100Hz to 20KHz
|
Umbala: |
Okumpunga, Igolide, Mnyama, Silver
|
| Certification: |
I-CE/FCC/ROHS/BQB
|
| Inguqulo ye-Bluetooth | 4.0 |
| Imvamisa | 100Hz to 20KHz |
| Amandla Okukhiphayo | 5W RMS |
| Ibhethri | 2200mAh |
| Isikhathi sokudlala | about 12 amahora |
| Usayizi weyunithi | 95*95*22mm |
| NW/GW | 350/450g |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "metal box sound speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.




Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.