-44%
colorful bluetooth speaker
$17.99 $9.99
Izici:
1).nge 2 isikhulumi kanye eyodwa isikhulumi yekwentiwa
2).Material:Crystal UV touch phezulu + amafutha Rubber izinhlangothi + Damping cusjion phansi
3):NFC umsebenzi(ozikhethela)
4).Built -in 500mha Rechargeable lithium battery,Kuya ku 4 hours playing time
5)Izandla isipikhasefoni khulula / eyakhelwe microphone
6)imfundo Voice
7)Amaprosesa asekelwe :Aux umugqa-e
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
Ukucaciswa:
| I-Bluetooth Protocol | version 2.1+EDR |
| I-Bluetooth Range | 10m |
| Iyunithi yesikhulumi | 40mm * 1 |
| Amandla Okukhiphayo | 5W |
| Impedance | 4Oh |
| Imvamisa | 100Hz kuya ku-20kHz |
| Isilinganiso samasignali/umsindo | >75dB |
| I-THD | <0.5% |
| Ibhethri | 500I-mAh I-Lithium Ekhokhiswa Kabusha |
| Ubukhulu | 70*70*76mm |
| isisindo | 245g |
| Umbala | Okuluhlaza okwesibhakabhaka/Okuluhlaza/Okupinki/omnyama/omhlophe |
| Isikhathi sokusebenza | 3-4 amahora |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "colorful bluetooth speaker”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.








Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.