-26%
bluetooth speaker with colorized led light
$38.00 $28.00
| Okufakiwe Yokuxhumana: | New cylinder high quality bluetooth speaker : ibhokisi White, black box, ibhokisi lemibala, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 5 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Certification | EC, I-ROHS, FCC, I-BQB |
| Isikhathi sokuthumela | 7-15izinsuku |
| Supply Amandla | 10000 Ucezu/Iziqephu / Usuku |
| Ubukhulu | OD70*240mm |
| Uhlobo | Iyasebenza |
| Isici Esikhethekile | colorized led light , |
| Isisindo somkhiqizo | 230g |
| Sebenzisa | Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini, Umdlali weKaraoke, ikhompyutha, Isiteji |
| Isipikha esincane esiphathekayo | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Iwaranti yekhwalithi | 1 ngonyaka |
| Isilinganiso se-S/N | ≥85dB |
| Material | Aluminium + ABS |
| Ukusabela kwemvamisa | 150Hz-18KHz |
| I-Voltage yokufaka | I-DC5V |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "bluetooth speaker with colorized led light”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.