-26%
Bicycle Bluetooth powered Speakers
$38.80 $28.80
| Okufakiwe Yokuxhumana: | crystal box for Bicycle Speakers |
|---|---|
| Delivery Imininingwane: | athunyelwa 5 izinsuku ngemuva kokukhokha |
- incazelo
- Izibuyekezo(0)
- Q & A
incazelo
| Certification | EC, I-ROHS, FCC, I-BQB |
| Isikhathi sokuthumela | 15izinsuku |
| Okufakiwe Yokuxhumana | Ibhokisi elimhlophe noma ibhokisi elenziwe ngokwezifiso |
| Supply Amandla | 10000 Ucezu/Iziqephu / Usuku |
| Umbala | pink, mhlophe, black, blue, oluhlaza, orange |
| Ubukhulu | 156*45*40mm |
| Uhlobo | Iyasebenza |
| Isici Esikhethekile | Iyaphatheka, mini |
| Isisindo somkhiqizo | 466g |
| Sebenzisa | Isidlali Somsindo Esiphathekayo, Umakhala ekhukhwini, Umdlali weKaraoke, ikhompyutha, Isiteji |
| Wholesale bluetooth waterproof speaker | Wholesale power bank music box From Factory |
| Iwaranti yekhwalithi | 1 ngonyaka |
| Isilinganiso se-S/N | ≥80dB |
| Material | ABS |
| Ukusabela kwemvamisa | 150Hz-18KHz |
| I-Voltage yokufaka | I-DC5V |
| Handsfree | ukusekela |
Iba ngowokuqala lokubuyekeza "Bicycle Bluetooth powered Speakers”
Kufanele ube ungene ngemvume ukuze uthumele ukubuyekeza.






Izibuyekezo
Azikho izibuyekezo okwamanje.