-38%
Electronic Speaker Portable for mobile phone
$16.00 $10.00
| Iinkcukacha Packaging: | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone: white box packing details: Ubungakanani bebhokisi emhlophe: 63*60*80mm Ubungakanani bebhokisi: 340*265*275mm QTY/CTN: 60ii-PC N.W/G.W: 8.5kg/9kg |
|---|---|
| Iinkcukacha Delivery: | akufiki 5 emva kwentlawulo |
- inkcazelo
- reviews(0)
- Q & A
inkcazelo
| Lokuqinisekisa | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Ixesha lokuzisa | 15-30 iintsuku |
| Iinkcukacha Packaging | Ibhokisi emhlophe okanye ibhokisi eyenzelwe wena |
| Supply Ability | 10000 Iqhekeza / Amaqhekeza / Usuku |
| Ubukhulu | 27.5*27.5*14mm |
| uhlobo | Iyasebenza |
| Uphawu Olulodwa | Ephathekayo, mini |
| Product weight | 150g |
| Sebenzisa | Isidlali somsindo esiphathwayo, Inombolo kanomyayi, Umdlali weKaraoke, computer, Iqonga |
| Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone |
| Iwaranti esemgangathweni | 1 unyaka |
| S/N ratio | ≥80dB |
| material | ABS |
| NFC | For option |
| Igalelo lombane | DC5V |
| Line in | support |
Yiba ngowokuqala ukuhlola "Electronic Speaker Portable for mobile phone”
Kufuneka ube ungene ukubeka ngokutsha.






reviews
Akukho ukubuyekeza kodwa.