-25%
Ilgakli simsiz stereo dinamiklar
$20.00 $15.00
| qadoqlash tafsilotlar: | Mikro USB kabeli aksessuarlari bilan qadoqlangan quti, Rangli quti Mini portativ suv o'tkazmaydigan Bluetooth dinamik, Ilgakli simsiz stereo dinamiklar |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | 15-20 ish kunlari |
- Tavsif
- Qo'shimcha ma'lumot
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| Suv o'tkazmaydigan Bluetooth dinamik spetsifikatsiyasi | |
| * Bluetooth versiyasi | Bluetooth V4.1 |
| * Ishlash diapazoni | Bundan ko'proq 10 metr |
| * Bluetooth musiqa ijro etish | HA |
| * Qo'lda bepul qo'ng'iroq qilish funktsiyasi | HA |
| * Batareya | 300mAh batareya |
| * O'yin vaqti | 5 soat |
| * Profillar | A2DP V1.2-ni qo'llab-quvvatlang, AVRCP V1.4 profillari; |
| * S/N | 85≥+/- 3db |
| * Chastota javobi | 150-18KHZ |
| * So'zga | 3Oh 3 Vt, 40mmm U |
| * ashyo | ABS+silikon |
| * rang | To'q sariq / pushti / yashil / qora / ko'k |
| * Og'irligi | 74g |
| * Aksessuar | Mikro USB,Rangli quti |
| * boshqalar | Ovoz bilan oson ishlash |
Qo'shimcha ma'lumot
| Og'irligi | 0.074 kg |
|---|
"Izohlari, siz bo'lingIlgakli simsiz stereo dinamiklar”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.








Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.