-38%
Professional simsiz mini Bluetooth portativ dinamik
$8.00 $5.00
| qadoqlash tafsilotlar: | 3.5mm audio kabel, USB kabel, qo'llanma, Sovg'a qutisi Top Selling Portable Speaker, Professional simsiz mini Bluetooth portativ dinamik |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | 10-15 kun |
- Tavsif
- Qo'shimcha ma'lumot
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| Mahsulot nomi | Portable Speaker |
| Batareya | 120 mAh |
| Bluetooth versiyasi | 2.1+EDR |
| Ishlash diapazoni | 10 meters |
| Ish vaqti | 2.5 soat |
| Spiker | 4Ω 2W,23mmm U |
| Device material | ABS+Silicon |
| Hajmi | 50*33*15mm |
| Og'irligi | 20g |
| Aksessuar | Mikro USB,sovg'a qutisini,qo'llanma |
| Chastota javobi | 150-18KHZ |
| Funktsiya | Bluetooth Music Play/ Hand Free Call/Remote camera/ Anti-lost/ Call reminder |
Qo'shimcha ma'lumot
| Og'irligi | 0.02 kg |
|---|
"Izohlari, siz bo'lingProfessional simsiz mini Bluetooth portativ dinamik”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.




Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.