-25%
waterproof bluetooth speaker radio with shake and change music
$16.00 $12.00
| qadoqlash tafsilotlar: | Mini bluetooth speaker radio for white box packing Items per Carton: 80 Parchalar / Carton Oq quti o'lchami: 65*52*80mm Karton kattaligi: 420*220*280mm Gross weight: 11.0kg for bluetooth speaker radio with shake and easily wsitch music |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | yilda jo'natildi 5 kun to'lov keyin |
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| Yetkazib berish vaqti | 15kun |
| qadoqlash tafsilotlar | Oq quti yoki moslashtirilgan quti |
| Ta'minot qobiliyati | 10000 Parcha / bo'lak / kun |
| rang | pushti, oq, qora, ko'k, yashil, apelsin |
| O'lchamlari | Dia 50*48*50mm |
| shrift | Faol |
| Maxsus xususiyat | Portativ, mini,wired |
| Mahsulot og'irligi | 85g |
| Foydalanish | Portativ audio pleer, Mobil telefon, Karaoke o'yinchisi, kompyuter, Bosqich |
| mini speaker box | 2014 new gadget -usb trolley speaker with fm radio |
| Sifat kafolati | 1 yil |
| S/N nisbati | ≥70dB |
| ashyo | Silicone |
| Chastota javobi | 150Hz - 18 KHz |
| Kirish kuchlanishi | DC5V |
| Chiziq | qo'llab-quvvatlash |
"Izohlari, siz bo'lingwaterproof bluetooth speaker radio with shake and change music”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.








Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.