-34%
Portable mini wireless bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| qadoqlash tafsilotlar: | Blister packing, colour box packing, white box packing, etc for wireless bluetooth speaker |
|---|---|
| Etkazib berish Detail: | yilda jo'natildi 5 kun to'lov keyin |
- Tavsif
- Sharh(0)
- Q & A
Tavsif
| tasdiqlash | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Yetkazib berish vaqti | 15kun |
| qadoqlash tafsilotlar | Oq quti yoki moslashtirilgan quti |
| Ta'minot qobiliyati | 10000 Parcha / bo'lak / kun |
| rang | pushti, oq, qora, ko'k, yashil, apelsin |
| O'lchamlari | 39*39*39mm |
| shrift | Faol |
| Maxsus xususiyat | Portativ, mini |
| Mahsulot og'irligi | 65g |
| Foydalanish | Portativ audio pleer, Mobil telefon, Karaoke o'yinchisi, kompyuter, Bosqich |
| Speaker Box | 2014 new products electronic mini bluetooth speaker box r |
| Sifat kafolati | 1 yil |
| S/N nisbati | ≥70dB |
| ashyo | Aluminum alloy |
| Chastota javobi | 90Hz - 20 KHz |
| Kirish kuchlanishi | DC5V |
| Chiziq | qo'llab-quvvatlash |
"Izohlari, siz bo'lingPortable mini wireless bluetooth speaker”
Siz bo'lishi kerak identifikatsiyadan o'tilganlik sanasi qo'shishingiz uchun.








Sharh
Ko'rib chiqishlar yo'q hali bor.