-40%
Portable Wireless Mini Bluetooth Speaker
$10.00 $6.00
| Rincian bungkusan: | 1*kotak kado 1*sambungan kabel USB 1*User manual |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | shipped di 10 poé sanggeus mayar |
- gambaran
- Inpormasi Tambahan
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| * Ngaran produk | OEM Bluetooth speaker |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Rentang Gawé | 10 méter |
| * Bluetooth Musik Play | Sumuhun |
| * Hand Free Telepon Fungsi | Sumuhun |
| * TF card music play | Sumuhun |
| * FM | Sumuhun |
| * AUX music play | Sumuhun |
| * Batré | 300Batré letium-ion mah |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 3 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * Propil | Rojongan A2DP V1.2, AVRCP V1.4 propil; |
| * S/N | ≥80db |
| * Réspon frékuénsi | 150-18KHZ |
| * speaker | 4Aduh 3W,40mmm Anjeunna |
| * material | ABS |
| * warna | Black+blue, gray, orange, beureum |
| * beurat | 160g |
| * Diménsi: | 119.5*54.5*39mm |
| * Aksésori | USB charging cable , manual |
| * batur | Operasi gampang sareng paréntah Sora |
Inpormasi Tambahan
| beurat | 0.16 kg |
|---|
Jadi nu pangheulana marios "Portable Wireless Mini Bluetooth Speaker”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.








Harita
Aya acan aya ulasan.