-43%
mini mobile Bluetooth speaker with lanyard
$14.00 $8.00
| Rincian bungkusan: | 1*Micro USB cable 1*padoman |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | 2-3days for sample; 10-15days for mass production |
- gambaran
- Inpormasi Tambahan
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Spésifikasi | |
| * Ngaran produk | Portable bluetooth speaker |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | Bluetooth V3.0 |
| * Rentang Gawé | 10 méter |
| * Bluetooth Musik Play | YES |
| * Hand Free Telepon Fungsi | YES |
| * TF music play | YES |
| * Batré | Built in 300mA rechargeable battery |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 3 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * Propil | Rojongan A2DP V1.2, AVRCP V1.4 propil; |
| * S/N | >70dB |
| * Réspon frékuénsi | 150HZ-18KHZ |
| * speaker | 4Duh, 2W |
| * material | ABS + Silikon |
| * warna | Orange/Yellow/Blue/White/Black/Pink |
| * beurat | 93g |
| * ukuran | 45*70mm |
| * Aksésori | Micro USB cable, manual |
Inpormasi Tambahan
| beurat | 0.093 kg |
|---|
Jadi nu pangheulana marios "mini mobile Bluetooth speaker with lanyard”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.






Harita
Aya acan aya ulasan.