-33%
spiker bluetooth outdoor
$18.00 $12.00
| Rincian bungkusan: | 1.Kotak bodas 2, Kotak warna atanapi bungkusan Blister ,kaasup kabel ngecas USB ,manual pamaké 3., Bungkusan OEM wilujeng sumping pikeun spiker bluetooth gantung outdoor |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | shipped di 6 poé sanggeus mayar |
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| sertipikasi | EC,ROHS |
| Waktos pangiriman | 15poé |
| Rincian bungkusan | Kotak bodas atanapi kotak ngaropéa |
| Kamampuhan suplai | 10000 Sapotong / sapotong / Dinten |
| Sarat pamayaran: | L / C D / A D / P T / T Western Union MoneyGram |
| dimensi | D68 * H73mm |
| ngetik | Aktip |
| Fitur khusus | Gampang dimawa,mini |
| beurat produk | 230g |
| Paké | Pamuter Audio Portabel, Hapé, Pamuter Karaoke, komputer, Panggung, |
| Ngaran produk | OEM portabel profésional mini waterproof spiker Bluetooth |
| jaminan kualitas | 12 bulan |
| Babandingan S/N | ≥70dB |
| material | Silikon + ABS |
| Réspon frékuénsi | 150Hz-18KHz |
| Tegangan Input | DC5V |
| Batré | 3.7v/400 mAh |
| Daya Kaluaran | 3Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth(1kHz,THD1%) |
| MOQ low | sokongan |
| gaya | Spaker Bluetooth |
Jadi nu pangheulana marios "spiker bluetooth outdoor”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.










Harita
Aya acan aya ulasan.