-28%
Mini Pancuran Waterproof Bluetooth Speaker
$10.80 $7.80
| Rincian bungkusan: | Shower Waterproof Bluetooth Speaker:white box/Can be customized |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | shipped di 5 poé sanggeus mayar |
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| sertipikasi | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Waktos pangiriman | 15poé |
| Rincian bungkusan | Kotak bodas atanapi kotak ngaropéa |
| Kamampuhan suplai | 10000 Sapotong / sapotong / Dinten |
| warna | aink, bodas, hideung, biru, hejo, orange |
| dimensi | Dia 75*58mm |
| ngetik | Aktip |
| Fitur khusus | Gampang dimawa, mini,nirkabel, With FM radio |
| beurat produk | 168g |
| Paké | Pamuter Audio Portabel, Hapé, Pamuter Karaoke, komputer, Panggung |
| Speaker mini portabel | Multifungsi portabel mini spiker bluetooth kalawan radio fm |
| jaminan kualitas | 1 taun |
| Babandingan S/N | ≥70dB |
| material | Silicone |
| Réspon frékuénsi | 90Hz-20KHz |
| Tegangan Input | DC5V |
| Baris asup | rojongan |
Jadi nu pangheulana marios "Mini Pancuran Waterproof Bluetooth Speaker”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.








Harita
Aya acan aya ulasan.