-43%
mini MP3 spiker bluetooth
$14.00 $8.00
| Rincian bungkusan: | 1*kotak karton 1*garis kakuatan 1*jalur LIN 1*padoman |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | 2-3poé pikeun sampel; 10-15poé pikeun produksi masal |
- gambaran
- Inpormasi Tambahan
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Spésifikasi | |
| *Ngaran produk | Speaker bluetooth mini |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | Bluetooth v2.1 |
| * Rentang Gawé | 10 méter |
| * NFC | No |
| * Bluetooth Musik Play | YES |
| * Line-in Musik Play | No |
| * Hand Free Telepon Fungsi | Sumuhun |
| * Toél kadali | No |
| * slot kartu TF | No |
| * Batré | Diwangun dina batré rechargeable 250mA |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 3 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * Propil | Rojongan A2DP V1.2, AVRCP V1.4 propil; |
| * S/N | >80dB |
| * Réspon frékuénsi | 150HZ-18KHZ |
| * speaker | 4Duh, 3W, 40 mmm Anjeunna. |
| * material | ABS |
| * warna | Konéng / Pink / Bulao / Héjo / Bodas |
| * beurat | 76g |
| * ukuran | 65*118*35mm |
| * Aksésori | jalur LIN, garis kakuatan, kotak karton, manual |
Inpormasi Tambahan
| beurat | 0.076 kg |
|---|
Jadi nu pangheulana marios "mini MP3 spiker bluetooth”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.








Harita
Aya acan aya ulasan.