-38%
Hadiah spiker bluetooth portabel
$8.00 $5.00
| Rincian bungkusan: | 1*Blister box 1*sambungan kabel USB 1*User manual |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | Sample: 5 poé gawé, bulk order: 10-20 poé gawé |
- gambaran
- Inpormasi Tambahan
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| * Ngaran produk | Hadiah spiker bluetooth portabel |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | Bluetooth 2.1 |
| * Rentang Gawé | 10 méter |
| * Bluetooth Musik Play | Sumuhun |
| * Hand Free Telepon Fungsi | Sumuhun |
| * TF card music play | Sumuhun |
| *USB music play | Sumuhun |
| * AUX music play | Sumuhun |
| * Batré | 300Batré letium-ion mah |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 3-4 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * Propil | Rojongan A2DP V1.2, AVRCP V1.4 propil; |
| * S/N | ≥80db |
| * Réspon frékuénsi | 150-18KHZ |
| * speaker | 4Aduh 3W,36mmm Anjeunna |
| * material | ABS + Silikon |
| * warna | White/Brown/Blue/Pink |
| * beurat | 50g |
| * Diménsi: | 50*51*50mm |
| * Aksésori | USB charging cable , manual, Blister box |
| * Lain | Operasi gampang sareng paréntah Sora |
Inpormasi Tambahan
| beurat | 0.05 kg |
|---|
Jadi nu pangheulana marios "Hadiah spiker bluetooth portabel”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.








Harita
Aya acan aya ulasan.