-37%
Bluetooth Speaker with Digital Screen
$24.50 $15.50
| Rincian bungkusan: | kotak paking kalawan aksésori: mini USB,3.5sambungan kabel audio mm, manual pamaké Specifical Design Subwoofer Speaker, Fashion Portable Subwoofer Bluetooth Speaker with Digital Screen |
|---|
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Subwoofer Speaker Specification | |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | Bluetooth 3.0 |
| * Chipset | Conwise |
| * Rentang Gawé | 10 méter |
| * Bluetooth Musik Play | YES |
| * Line-in Musik Play | YES |
| * TF card Music Play | YES |
| * Batré | Built in 1800mAh rechargeable battery |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 8-10 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * Propil | Rojongan A2DP V1.2, AVRCP V1.4 propil; |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Réspon frékuénsi | 150-18KHZ |
| * speaker | 4Duh, 5W*1 |
| * material | wooden frame+leather |
| * warna | Emas |
| * beurat | 520g |
| * Diménsi: | 110*140*70mm |
| * Aksésori | DC charging line, audio in line, manual |
| * Lain | Operasi gampang sareng paréntah Sora |
Jadi nu pangheulana marios "Bluetooth Speaker with Digital Screen”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.




Harita
Aya acan aya ulasan.