-48%
2000mah Power Bank Bluetooth Dual speaker
$25.00 $13.00
| Rincian bungkusan: | kotak paking kalawan aksésori: mini USB,3.5sambungan kabel audio mm, manual pamaké Kakuatan Bank Bluetooth Speaker Rojongan TF / FM Fungsi, 2000mah Power Bank Bluetooth Dual speaker |
|---|---|
| pangiriman jéntré: | shipped di 3 poé sanggeus mayar |
- gambaran
- Harita(0)
- Q & A
gambaran
| Power Bank Bluetooth Speaker Specification | |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * Chipset | Jerry |
| * Rentang Gawé | 10 méter |
| * Bluetooth Musik Play | YES |
| * Line-in Musik Play | YES |
| * TF card Music Play | YES |
| * Batré | Built in 2000mAh rechargeable battery |
| * Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth | 11 Lampu LED kémping sareng spiker bluetooth |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Réspon frékuénsi | 150-18KHZ |
| * speaker | 4Duh, 3W*2 |
| * material | ABS |
| * warna | Multi |
| * beurat | 365g |
| * Diménsi: | 160*76*46mm |
| * Aksésori | Carton box/Power line/LIN line/ Use manual |
| * Lain | Operasi gampang sareng paréntah Sora |
Jadi nu pangheulana marios "2000mah Power Bank Bluetooth Dual speaker”
Anjeun kudu jadi asup masangkeun review hiji.






Harita
Aya acan aya ulasan.