-39%
wireless bluetooth Professional speaker
$12.80 $7.80
| ambalaji Details: | Boholo ba lebokose le lesoeu:120*65*60limilimithara Boholo ba lebokose:32*34*26cm QTY/CTN:50likhomphutha N.W/G.W:9.5kg/11kg |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 5 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| setifikaite | waterproof wireless bluetooth speaker CE, ROHS, FCC, BQB |
| Nako ea thomello | 15-25days according to your quantity |
| ambalaji Details | Lebokose le tšoeu kapa lebokose le ikhethileng |
| Matla a Phepelo | 10000 Sekhechana/Likotoana / Letsatsi |
| mala | White/Black/pink/orange/blue/green |
| litekanyo | D50.6*H56.2 |
| mofuta | Active |
| Feature khethehileng | nkehang habobebe, waterproof wireless bluetooth speaker |
| Boima ba sehlahisoa | 98g |
| Sebelisa | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, Karaoke Player, ya khomphuta ya hao, sethaleng |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Tiisetso ea boleng | 1 selemo |
| S/N karo-karolelano | waterproof wireless bluetooth speaker ≥60dB |
| Boitsebiso bo | ABS professional speaker |
| Karabelo ea khafetsa | 90Hz-20KHz |
| Kenya Voltage | DC5V |
| Line in | tshehetso |
Eba oa pele ho hlahloba "wireless bluetooth Professional speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.