-32%
mobile phone speaker
$19.00 $13.00
| ambalaji Details: | mobile phone speaker :tšoeu lebokose, black box, mala lebokose, OEM gift box.for waterproof bluetooth speaker |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 7 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| setifikaite | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Nako ea thomello | 7-15matsatsi |
| Matla a Phepelo | 10000 Sekhechana/Likotoana / Letsatsi |
| litekanyo | D90*H750mm |
| mofuta | Active |
| Feature khethehileng | nkehang habobebe, e nyane, handsfree, line in |
| Boima ba sehlahisoa | 145g |
| Sebelisa | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, Karaoke Player, ya khomphuta ya hao, sethaleng |
| Sebui se senyane se nkehang habobebe | China factory vatop cell phones ipx7 wirless waterproof bluetooth speaker |
| Tiisetso ea boleng | 1 selemo |
| S/N karo-karolelano | ≥85dB |
| Tšitiso | 4 ohm |
| Karabelo ea khafetsa | 90Hz-20KHz |
| wireless range | 10m |
Eba oa pele ho hlahloba "mobile phone speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.