-33%
Solar panel charging waterproof bluetooth stereo shower speaker
$9.00 $6.00
- ambalaji Details:
- Paper box
- Shop ho Qaqileng:
- romeloa ka 30 matsatsi a ka mor'a tefello
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| tlhahiso Bluetooth | V3.0 |
| Working range | 10 limithara |
| Betri | 800Mah |
| Loud speaker output | 1x3W |
| Ha e kenele metsi | IPX4 |
| Boitsebiso bo | ABS+Metal+Silicone |
| Sebui | 2*3W |
| TF card slot | E |
| Mebala | Red/Blue/Green/Yellow/Orange |
| S/N | ≥80dB |
| Sets | thapo ya USB,tataiso |
| Bluetooth music play | EE |
Eba oa pele ho hlahloba "Solar panel charging waterproof bluetooth stereo shower speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.








Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.