-50%
Bluetooth outdoor speaker
$16.00 $8.00
| ambalaji Details: | Brown Box |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 20 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| mala | Khubedu, Boputsoa, tala |
| Case material | ABS Plastic+ Silicon Case |
| matla a tsoang mohloling | Rechargeable Li Battery |
| Matla a hlahisang | 3W (RMS) |
| Speaker unit | 45limilimithara |
| Tšitiso | 4ohm |
| Signal Noise Ratio(SNR) | ≥80db |
| wireless | bluetooth 3.0 |
| Audio Input | wireless |
| Betri | 3.7V Li-Polymer Battery 600mAH |
| tjhajeng | 5V/1A USB cable |
| Nako ea ho tjhaja | 1-2 lihora |
| Nako ea ho sebetsa | ho fihlela 8 lihora |
| Working distance | up to 10m |
| maqhubu a Tla Re'ng | 280Hz-16KHz |
| Product boholo | 80(L)*80(W)*40(H)limilimithara |
| Boima bo kahare | g |
| Functions | |
| Karete ea TF | Support playing mp3 from TF card |
| Splash resistant | IPX4 |
| Power bank function | Without |
| Hands free calls | Support |
Eba oa pele ho hlahloba "Bluetooth outdoor speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.




Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.