-29%
Power Bank Bluetooth Speaker
$28.00 $20.00
| ambalaji Details: | Paka lebokose le kathoko: Mini USB,3.5limilimithara kabel mamelwang, pukwanana mosebedisi Power Bank Bluetooth Speaker, Multi-function Bluetooth Music Speaker with 5200mah Battery |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 3 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Power Bank bluetooth speaker Specification | |
| * tlhahiso Bluetooth | bluetooth 3.0 |
| * Chipset | Appotech |
| * Sebaka sa ho sebetsa | 10 metara |
| * Bluetooth Music Play | EE |
| * Hands-free calls | EE |
| * Mobile power function | EE |
| * Betri | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * Nako ea ho bapala | 16 lihora |
| * Charge Jack | Micro 5pin |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Karabelo ea khafetsa | 150-18KHZ |
| * libui | 4Oh, 3W * 2, 40mmm Ee |
| * Boitsebiso bo | ABS |
| * mala | Khaki/Black/Army |
| * Boima ba 'mele | 560g |
| * Boemo: | 182*70*70limilimithara |
| * Sesebedisoa | Pit box, Power cable, Tlhaloso,Line cable |
| * Ba bang | Three-proofing bluetooth audio |
Eba oa pele ho hlahloba "Power Bank Bluetooth Speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.








Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.