-38%
Bluetooth Sound Bar Speaker Support TF Card
$24.00 $15.00
| ambalaji Details: | Paka lebokose le kathoko: Mini USB,3.5limilimithara kabel mamelwang, pukwanana mosebedisi Factory Price Sound Bar in Promotion, Bluetooth Sound Bar Speaker Support TF Card |
|---|
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Sound Bar Specification | |
| * tlhahiso Bluetooth | Conwise |
| * Chipset | Bluetooth V3.0 |
| * Sebaka sa ho sebetsa | 10 metara |
| * Bluetooth Music Play | EE |
| * AUX-in Music Play | EE |
| * TF card Music Play | EE |
| * Betri | Built in 1800mAh 18650 leshala |
| * Nako ea ho bapala | 6-8 lihora |
| * S/N | ≥ 80dB |
| * Karabelo ea khafetsa | 150-18KHZ |
| * libui | 4Oh, 5W * 2 |
| * Boitsebiso bo | ABS |
| * mala | Silevera, Ntsho, Gun |
| * Boima ba 'mele | 460g |
| * Boemo: | 250*33*82.5limilimithara |
| * Sesebedisoa | Color box/Power cable/Specification/LIN cable |
Eba oa pele ho hlahloba "Bluetooth Sound Bar Speaker Support TF Card”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.