-42%
mood light speaker
$48.00 $28.00
1. Sensor touch switches;
2. khanya e tšoeu le phetoho ea khanya ea mmala;
3. APP taolo ea bluetooth(mmino, alamo oache, ho chaba ha letsatsi, robala, tsebisa kganya, khanya ea maikutlo, pontšo le tlhophiso ea bluetooth)
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| tlhahiso Bluetooth | V2.1+EDR |
| bluetooth | >=10M |
| Tšebeliso ea matla | 5W |
| maqhubu a Tla Re'ng | 50HZ-20KHZ |
| Phatlalatso | <0.5% |
| nahanela | >70DB |
| Bokhoni ba betri bo kentsoeng ka hare | 2200Mah |
| Nako ea ho tjhaja betri | 4-5lihora |
| Nako ea ho bapala 'mino | 6-8lihora |
| Boitsebiso bo | rabara & lehong |
| Boholo ba yuniti | 17.8×12.8cm |
| paka | 12likhomphutha / ctn:56.9×38.3×29.3cm, GW:13.386kgs |
Eba oa pele ho hlahloba "mood light speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.










Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.