-44%
App taolo Bluetooth sebui se ka mor'a-up khanya
$50.00 $28.00
| ambalaji Details: | Istand bohlale App taolo Bluetooth sebui se ka mor'a-up khanya 6likhomphutha / ctn,ho bolela:44×32.5x26cm,G.w:7.2kgs |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 30 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| Sebopeho: | wake-up lamp |
| APP taolo ea bluetooth(mmino,color lamp,alamo oache,breathing light,sunrise mode,sleep mode,recording ….. | |
| handfree calls supported | |
| with light and color light adjutment | |
| stepless brightness adjustment | |
| ho chaba ha letsatsi&sunrise simulation | |
| lebitso sehlahisoa: | Istand bohlale App taolo Bluetooth sebui se ka mor'a-up khanya |
| Model No: | |
| tlhahiso Bluetooth: | V2.1+EDR |
| Bluetooth sebaka sa ho amohela: | >10m |
| Tšebeliso ea matla: | 5w Le |
| Karabelo ea khafetsa: | 90HZ-20KHZ |
| nahanela: | >70dB |
| Phetolo: | <0.5% |
| Phepelo ea motlakase: | built-in 3.7V/2200mHA battery |
| Nako ea ho tjhaja: | 5-6lihora |
| Nako ea ho bapala 'mino: | >10lihora |
| Boholo ba yuniti: | 10.5×24.5CM |
| Sets: | audio+usb+manual+power adapter |
| ambalaji: | 6likhomphutha / ctn:44×32.5x26cm G.w:7.2kgs |
Eba oa pele ho hlahloba "App taolo Bluetooth sebui se ka mor'a-up khanya”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.


Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.