-38%
Electronic Speaker Portable for mobile phone
$16.00 $10.00
| ambalaji Details: | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone: white box packing details: Boholo ba lebokose le lesoeu: 63*60*80limilimithara Boholo ba lebokose: 340*265*275limilimithara QTY/CTN: 60likhomphutha N.W/G.W: 8.5kg/9kg |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 5 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| setifikaite | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Nako ea thomello | 15-30 matsatsi |
| ambalaji Details | Lebokose le tšoeu kapa lebokose le ikhethileng |
| Matla a Phepelo | 10000 Sekhechana/Likotoana / Letsatsi |
| litekanyo | 27.5*27.5*14limilimithara |
| mofuta | Active |
| Feature khethehileng | nkehang habobebe, e nyane |
| Boima ba sehlahisoa | 150g |
| Sebelisa | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, Karaoke Player, ya khomphuta ya hao, sethaleng |
| Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone |
| Tiisetso ea boleng | 1 selemo |
| S/N karo-karolelano | ≥80dB |
| Boitsebiso bo | ABS |
| NFC | For option |
| Kenya Voltage | DC5V |
| Line in | tshehetso |
Eba oa pele ho hlahloba "Electronic Speaker Portable for mobile phone”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.






Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.