-44%
wireless mini bluetooth speaker
$15.90 $8.90
| ambalaji Details: | white box size:62*20*78limilimithara Boholo ba lebokose:40*33*26cm QTY/CTN:90likhomphutha / ctn N.W/G.W:11.5kg/14kg for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Shop ho Qaqileng: | romeloa ka 5 matsatsi a ka mor'a tefello |
- Tlhaloso
- Reviews(0)
- Q & A
Tlhaloso
| ambalaji Details | Lebokose le tšoeu kapa lebokose le ikhethileng |
| Matla a Phepelo | 10000 Sekhechana/Likotoana / Letsatsi |
| mala | bluetooth speaker portable wireless mini could have pink, tšoeu, ba batsho, putsoa, tala, namunu |
| litekanyo | Dia60*74mm |
| mofuta | Active |
| Feature khethehileng | nkehang habobebe, mini bluetooth mini speaker portable wireless |
| Boima ba sehlahisoa | this style bluetooth speaker the weight is 100g |
| Sebelisa | Nkehang habobebe Audio Player, Lekolulo, Karaoke Player, ya khomphuta ya hao, sethaleng |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Tiisetso ea boleng | 1 selemo |
| S/N karo-karolelano | ≥95dB |
| Sets | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| Karabelo ea khafetsa | 60Hz——18KHz |
| Kenya Voltage | DC5V |
| Line in | tshehetso |
Eba oa pele ho hlahloba "wireless mini bluetooth speaker”
O tlameha ho ba monametsi j ka ho ngola tlhahlobo e le.








Reviews
Ha ho na ulasan pelanggan leha ho le joalo.