-23%
metal box sound speaker
$22.00 $17.00
1. Alummium Metal Casing
2. Waterproof Level IPX6
3. 5W output, with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. Телефон со бесплатен звучник со микрофон
5. NFC and TF optional
- Опис
- Осврти(0)
- П & А
Опис
Основни детали
| Име на брендот: | Model Number: |
Metal Box
|
тип: |
активни
|
|
| употреба: |
Компјутер, Насловна театар, караоке плеер, мобилен телефон, Преносливо аудио плеер, фаза, Outdoor/Sports
|
канали: |
3 (2.1)
|
Специјален прилог: |
Мини, преносни, безжичен
|
| Place of Origin: | Сооднос сигнал/шум: | Waterproof rating: |
IPX5
|
||
| играње време: |
about 12 часа
|
Bluetooth верзија: |
V4.0 + CSR
|
Излезна моќност: |
5W
|
| капацитет на батерија: |
2200МАХ
|
Фреквентен опсег: |
100Hz to 20KHz
|
боја: |
Сива, Golden, црна, Silver
|
| сертификација: |
CE/FCC/ROHS/BQB
|
| Bluetooth верзија | 4.0 |
| фреквенција | 100Hz to 20KHz |
| Излезна моќност | 5W RMS |
| Батерија | 2200mAh |
| играње време | about 12 часа |
| Големина на единицата | 95*95*22mm |
| NW/GW | 350/450g |
Бидете првиот преглед го "metal box sound speaker”
мора да биде најавен да објавувате преглед.




Осврти
Нема рецензии уште.