-44%
colorful bluetooth speaker
$17.99 $9.99
карактеристики:
1).With 2 speaker and one passive speaker
2).материјал:Crystal UV touch top+Rubber oil sides+Damping cusjion bottom
3):NFC function(optional)
4).Built -in 500mha Rechargeable lithium battery,До 4 hours playing time
5)Hands free speakerphone/built in microphone
6)Voice instruction
7)Поддршка :Aux line-in
- Опис
- Осврти(0)
- П & А
Опис
Спецификација:
| Bluetooth протокол | version 2.1+EDR |
| Bluetooth Range | 10м |
| Единица за звучници | 40mm * 1 |
| Излезна моќност | 5W |
| Импеданса | 4О |
| фреквенција | 100Hz to 20kHz |
| Сооднос сигнал/шум | >75dB |
| THD | <0.5% |
| Батерија | 500mAh Литиум кој се полни повторно |
| димензии | 70*70*76mm |
| Тежина | 245g |
| Colour | Blue/Green/Pink/black/white |
| Working Period | 3-4 часа |
Бидете првиот преглед го "colorful bluetooth speaker”
мора да биде најавен да објавувате преглед.








Осврти
Нема рецензии уште.