-44%
wireless mini bluetooth speaker
$15.90 $8.90
| Taipitopito Packaging: | white box size:62*20*78mm Rahi kaata:40*33*26cm Qty / ctn:90pcs / ctn N.W/G.W:11.5kg/14kg for mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 5 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Taipitopito Packaging | Pouaka ma, pouaka whakarite ranei |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| Tae | bluetooth speaker portable wireless mini could have pink, ma, pango, puru, matomato, karaka |
| ahu | Dia60*74mm |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | Kawe, mini bluetooth mini speaker portable wireless |
| Taumaha hua | this style bluetooth speaker the weight is 100g |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Pūtāhui kounga | 1 tau |
| S/N ratio | ≥95dB |
| Apatoko | 3.5 mm audio cable*1, USB charging cable*1 |
| Te whakautu auau | 60Hz——18KHz |
| Ngaohiko Whakauru | DC5V |
| Line in | support |
Kia te tuatahi ki te arotake "wireless mini bluetooth speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.








Reviews
Kahore ano he arotake.