-25%
ball double horn bluetooth stereo speaker
$48.00 $36.00
| Taipitopito Packaging: | double horn bluetooth stereo speake: Pouaka ma, pouaka tae, pouaka koha, blister packing etc. |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 10 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Taipitopito Packaging | Pouaka ma ,Gift box or customized box |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| Tae | any pantone color is available. |
| ahu | 90*90*90mm |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | Kawe, paku |
| Taumaha hua | 290g |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga |
| vatop bluetooth wireless speakers | new 2 i roto 1 separable channel 2.0 vatop bluetooth wireless speakers manufacturer |
| Pūtāhui kounga | 1 tau |
| S/N ratio | ≥65dB |
| Material | ABS and Aluminium Alloy |
| Te whakautu auau | 150Hz-18KHz |
| Ngaohiko Whakauru | DC5V |
| Funtion | Raina ki roto,HFP,A2DP,AVRCP,NFC for option |
Kia te tuatahi ki te arotake "ball double horn bluetooth stereo speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.