-47%
Kaikorero Nihokikorangi Paoro Hohonu Ahokore me te Mic
$19.00 $10.00
- Taipitopito Packaging:
- Taipitopito Tukunga:
- 15-25ra
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
Ngā āhuatanga:
1.Whakauru Nihokikorangi Ahokore
2.Mahi-a-ringa
3.Purei/tatari
4.Vol.-/Waiata o mua
5.Vol.+/Waiata o muri
6.Tautokohia te kaari TF
7.IP4 parewai
8.wāhi hoko wera: te kaha tuhi
Raraunga Hangarau:
| kōtaha Nihokikorangi: | V3.0 |
| Kawa Nihokikorangi: | A2DP,AVRCP,OPP,SPP |
| tawhiti RF: | 10M |
| Auautanga: | 280HZ-20KHZ |
| SNR: | ≥80dB |
| kaha pūhiko: | 400mah |
| Te mana whakatau: | 3W |
| Whakatakotoranga korero: | 4 Aue 3 w F 45 mm |
| Material: | ABS+Whakarewa |
Kia te tuatahi ki te arotake "Kaikorero Nihokikorangi Paoro Hohonu Ahokore me te Mic”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.