-46%
paku hou ahokore korero Nihokikorangi
$12.98 $6.98
- Taipitopito Packaging:
- Taipitopito Tukunga:
- 3-15ra
- Whakaahuatanga
- Additional information
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Putanga Nihokikorangi | V3.0 |
| Working range | up to 10m |
| Ahu | 90*90*47mm |
| Te taumaha kupenga | 249g |
| Waitohu-ki-haruru | >=95dB |
| wā mahi | 8 haora |
| Kaikōrero | 68mm |
| Te whakautu auau | 280Hz-16Hz |
| Loudspeaker output | 3w |
| Kororirori | <=0.5% |
| Battery voltage/capacity | 520mah |
| Battery charging voltage | 5V+-0.5V |
| Battery charge time | 2 haora |
Additional information
| Taumaha | 0.249 kg |
|---|
Kia te tuatahi ki te arotake "paku hou ahokore korero Nihokikorangi”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.