-22%
mini wireless bluetooth speaker
$18.60 $14.60
| Taipitopito Packaging: | mini bluetooth speaker : white box: Qty:100pcs / ctn Te rahi o te pouaka ma:60*60*75mm Rahi CTN:315*315*340mm Ko G.W:10KG |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 15 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Wā Tukunga | 7-15ra |
| Taipitopito Packaging | Pouaka ma, pouaka whakarite ranei |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| Tae | māwhero, ma, pango, puru, matomato, karaka |
| ahu | 55*55.3mm |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | Kawe, paku |
| Taumaha hua | 73g |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga |
| kaikorero | USB wired speaker |
| Pūtāhui kounga | 1 tau |
| Self-charging time | 0.5 haora |
| Pūhiko | 180mah |
| Te whakautu auau | 90Hz-20KHz |
| Ngaohiko Whakauru | DC5V |
Kia te tuatahi ki te arotake "mini wireless bluetooth speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.