-38%
mini bluetooth powered speaker
$10.57 $6.57
| Taipitopito Packaging: | Te rahi o te pouaka ma:75*55*113mm Rahi kaata:40*29*27cm Qty / ctn:50pcs N.W/G.W:7.0kg/8.0kg for powered speaker |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 5 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Wā Tukunga | 15ra |
| Taipitopito Packaging | Pouaka ma, pouaka whakarite ranei |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| Tae | māwhero, ma, pango, puru, matomato, karaka |
| ahu | mini bluetooth speaker manual size is 60*86*46mm |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | Kawe, paku |
| Taumaha hua | 110g |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga |
| usb speaker | Colorful bluetooth portable mini usb speaker with usb port with best quality |
| Pūtāhui kounga | 1 tau |
| S/N ratio | ≥70dB |
| Material | ABS |
| Te whakautu auau | 90Hz-20KHz |
| Ngaohiko Whakauru | DC5V |
| Line in | support |
Kia te tuatahi ki te arotake "mini bluetooth powered speaker”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.