-38%
Electronic Speaker Portable for mobile phone
$16.00 $10.00
| Taipitopito Packaging: | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone: white box packing details: Te rahi o te pouaka ma: 63*60*80mm Rahi kaata: 340*265*275mm Qty / ctn: 60pcs N.W/G.W: 8.5kg/9kg |
|---|---|
| Taipitopito Tukunga: | tukuna i roto i 5 ra i muri i utu |
- Whakaahuatanga
- Reviews(0)
- Q & A
Whakaahuatanga
| Tiwhikete | EC, ROHS, FCC, BQB |
| Wā Tukunga | 15-30 ra |
| Taipitopito Packaging | Pouaka ma, pouaka whakarite ranei |
| Te kaha tuku | 10000 Piha/Piha / Ra |
| ahu | 27.5*27.5*14mm |
| momo | Hohe |
| Āhuahira Motuhake | Kawe, paku |
| Taumaha hua | 150g |
| Whakamahia | Pūorooro Kawe, Waea Pukoro, Kaitangi Karaoke, rorohiko, Tauranga |
| Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone | Consumer Electronic Speaker Portable for mobile phone |
| Pūtāhui kounga | 1 tau |
| S/N ratio | ≥80dB |
| Material | ABS |
| NFC | For option |
| Ngaohiko Whakauru | DC5V |
| Line in | support |
Kia te tuatahi ki te arotake "Electronic Speaker Portable for mobile phone”
Me waiho koe takiuru i roto i ki te tuku i tētahi arotake.






Reviews
Kahore ano he arotake.