-47%
Wireless keychain waterproof bluetooth speaker
$19.00 $10.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | White Box or Can Customized |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ສົ່ງໃນ 5 ມື້ຫຼັງຈາກການຈ່າຍເງິນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ການຢັ້ງຢືນ | EC, ROHS, FCC, BQB |
| ເວລາຈັດສົ່ງ | 15ວັນ |
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່ | ກ່ອງສີຂາວຫຼືກ່ອງທີ່ກໍາຫນົດເອງ |
| ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ | 10000 ສິ້ນ/ຊິ້ນ / ມື້ |
| ສີ | ສີບົວ, ສີຂາວ, ສີດໍາ, ສີນ້ໍາເງິນ, ສີຂຽວ, ສີສົ້ມ |
| ຂະໜາດ | Dia90*H46.5mm |
| ປະເພດ | ເຄື່ອນໄຫວ |
| ຄຸນນະສົມບັດພິເສດ | ແບບພົກພາ, ມິນິ |
| ນ້ໍາຫນັກຜະລິດຕະພັນ | 125g |
| Use manual for mini digital speaker | ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ໂທລະສັບມືຖື, ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄາລາໂອເກະ, ຄອມພິວເຕີ, ເວທີ |
| bluetooth speaker wholesale | instrumental music mini portable bluetooth speaker with TF card |
| ການຮັບປະກັນຄຸນນະພາບ | 1 ປີ |
| ອັດຕາສ່ວນ S/N | ≥60dB |
| ອຸປະກອນການ | ABS |
| ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 90Hz-20KHz |
| ແຮງດັນຂາເຂົ້າ | DC5V |
| ແຖວໃນ | ສະຫນັບສະຫນູນ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "Wireless keychain waterproof bluetooth speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.