-47%
bluetooth speaker with USB port
$19.00 $10.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | outdoor bluetooth speaker 1.White box 2, Color box or Blister packaging ,including USB charging cable ,user manual 3., OEM packaging are welcome |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ສົ່ງໃນ 5 ມື້ຫຼັງຈາກການຈ່າຍເງິນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ເວລາຈັດສົ່ງ | 15ວັນ |
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່ | ກ່ອງສີຂາວຫຼືກ່ອງທີ່ກໍາຫນົດເອງ |
| ຄວາມສາມາດໃນການສະຫນອງ | 10000 ສິ້ນ/ຊິ້ນ / ມື້ |
| ເງື່ອນໄຂການຈ່າຍເງິນ: | L/C D/A D/P T/T Western Union MoneyGram |
| ຂະໜາດ | 27.5*27.5*14mm |
| ນ້ໍາຫນັກ | 150g/ລໍາໂພງ, 165g/pack |
| ຂະຫນາດ Horn | Sucker Bluetooth Speaker is 40mm |
| ສີ | ສີຂຽວ,ສີຂາວ,ສີຟ້າ,ສີດໍາ,ສີແດງ,ລູກຄ້າ |
| ໃຊ້ | ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ໂທລະສັບມືຖື,ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄາລາໂອເກະຄອມພິວເຕີ, ເວທີ, |
| ການບິດເບືອນ | 5.00% |
| ການຮັບປະກັນຄຸນນະພາບ | 12 ເດືອນ |
| ຄວາມຖີ່ | 200Hz——20KHz |
| ອຸປະກອນການ | ABS |
| ຜົນໄດ້ຮັບທີ | 3.7V~4.2V+0.05V |
| ແຮງດັນຂາເຂົ້າ | outdoor bluetooth speaker input is DC5V |
| ຊ່ອງ | 3(2.1) |
| ລວມຊຸດ | 1ລໍາໂພງ, 1 ສາຍ USB,1ສາຍສຽງ, |
| MOQ ຕໍ່າ | ສະຫນັບສະຫນູນ |
| ສັນຍານຫາສຽງ | ≥80dB |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "bluetooth speaker with USB port”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.