-47%
ລຳໂພງ Bluetooth ແບບໄຮ້ສາຍ Deep Bass ພ້ອມໄມ
$19.00 $10.00
- ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່:
- ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ:
- 15-25ວັນ
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
ຄຸນລັກສະນະ:
1.Wireless Bluetooth Input
2.Hand-free function
3.Play/pause
4.Vol.-/Previous song
5.Vol.+/Next song
6.Support TF card
7.IP4 Waterproof
8.Hot selling point: draftability
Technical Data:
| Bluetooth profile: | V3.0 |
| Bluetooth protocol: | A2DP,AVRCP,OPP,SPP |
| RF distance: | 10M |
| ຄວາມຖີ່: | 280HZ-20KHZ |
| SNR: | ≥80dB |
| ຄວາມອາດສາມາດຫມໍ້ໄຟ: | 400mAh |
| ລະດັບພະລັງງານ: | 3ວ |
| Speaker specification: | 4 ໂອ້ 3 w Φ 45 mm |
| ອຸປະກອນການ: | ABS+Metal |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "ລຳໂພງ Bluetooth ແບບໄຮ້ສາຍ Deep Bass ພ້ອມໄມ”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.