-46%
ລຳໂພງ bluetooth ໄຮ້ສາຍແບບໃໝ່
$12.98 $6.98
- ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່:
- ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ:
- 3-15ວັນ
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ສະບັບພາສາ Bluetooth | V3.0 |
| ລະດັບການເຮັດວຽກ | ເຖິງ 10 ແມັດ |
| ມິຕິ | 90*90*47mm |
| ນ້ຳໜັກສຸດທິ | 249g |
| ສັນຍານຫາສຽງ | >=95dB |
| ທີ່ໃຊ້ເວລາການເຮັດວຽກ | 8 ຊົ່ວໂມງ |
| ລໍາໂພງ | 68mm |
| ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 280Hz-16Hz |
| ຜົນອອກຂອງລຳໂພງ | 3w |
| ການບິດເບືອນ | <=0.5% |
| ແຮງດັນ/ຄວາມຈຸຂອງແບັດເຕີຣີ | 520mAh |
| ແຮງດັນການສາກແບັດເຕີຣີ | 5V+-0.5V |
| ເວລາສາກແບັດເຕີຣີ | 2 ຊົ່ວໂມງ |
ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
| ນ້ໍາຫນັກ | 0.249 ກິໂລກຣາມ |
|---|
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "ລຳໂພງ bluetooth ໄຮ້ສາຍແບບໃໝ່”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.