-34%
ບັດ TF & Line Portable bluetooth speaker
$18.00 $11.80
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | Packing box with accessory: Mini USB,3.5ສາຍສັນຍານສຽງ mm, user manual Factory Price Portable Bluetooth Speaker with Dula Amplifiers, ບັດ TF & Line Portable bluetooth speaker |
|---|
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| Portable Bluetooth Speaker Specification | |
| * ສະບັບພາສາ Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * Chipset | Jerry |
| * ຊ່ວງການເຮັດວຽກ | 10 ແມັດ |
| * ການຫຼິ້ນເພງ Bluetooth | YES |
| * Line-in Music Play | YES |
| * TF card Music Play | YES |
| * ຫມໍ້ໄຟ | Built in 1000mAh rechargeable battery |
| * ເວລາຫຼີ້ນ | 5 ຊົ່ວໂມງ |
| * ໂປຣໄຟລ໌ | ຮອງຮັບ A2DP V1.2, ໂປຣໄຟລ໌ AVRCP V1.4; |
| * S / N | ≥ 80dB |
| * ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150-18KHZ |
| * ລໍາໂພງ | 4ໂອ້, 3W*2, 40mmm ລາວ |
| * ອຸປະກອນການ | ABS |
| * ສີ | ປັບແຕ່ງ |
| * ນ້ໍາຫນັກ | 216g |
| * ມິຕິ: | 155*63*27mm |
| * ອຸປະກອນເສີມ | DC charging line, audio in line, manual |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
| ນ້ໍາຫນັກ | 0.216 ກິໂລກຣາມ |
|---|
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "ບັດ TF & Line Portable bluetooth speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.




ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.