-39%
Cute Wireless Mini Bluetooth Speaker
$16.00 $9.80
*Mini Bluetooth Speaker
* ລຳໂພງ Bluetooth ແບບໄຮ້ສາຍ
*ການຫຼິ້ນເພງ Bluetooth
*ອຸປະກອນການ: ABS & silicone
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| Mini Bluetooth Speaker Specification | |
| * ສະບັບພາສາ Bluetooth | RDA V2.1+EDR |
| * ຊ່ວງການເຮັດວຽກ | 10 ແມັດ |
| * ການຫຼິ້ນເພງ Bluetooth | YES |
| * Line-in Music Play | ບໍ່ |
| * ມືຟຣີໂທ Function | YES |
| * ສະລັອດຕິງບັດ TF | ບໍ່ |
| * ຫມໍ້ໄຟ | 3.7V/450mAh |
| * ເວລາຫຼີ້ນ | 4-6 ຊົ່ວໂມງ |
| * ໂປຣໄຟລ໌ | ຮອງຮັບ A2DP V1.2, ໂປຣໄຟລ໌ AVRCP V1.4; |
| * S / N | ≥75dB |
| * ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 100HZ-20KHZ |
| * ລໍາໂພງ | 4ໂອ້, 3Wx1, 40mmm ລາວ |
| * ອຸປະກອນການ | ABS+silicone |
| * ສີ | Black/blue/green/pink |
| * ຂະຫນາດ | 56mm x40mm |
| * ນ້ໍາຫນັກ | 43g |
| * ອຸປະກອນເສີມ | ສາຍ USB, ຄູ່ມື,audio cable, ປ່ອງຂອງປະທານແຫ່ງ |
ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
| ນ້ໍາຫນັກ | 0.043 ກິໂລກຣາມ |
|---|
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "Cute Wireless Mini Bluetooth Speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.




ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.