-40%
Portable Wireless Mini Bluetooth Speaker
$10.00 $6.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | 1*ປ່ອງຂອງຂວັນ 1*ສາຍ USB 1*User manual |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ສົ່ງໃນ 10 ມື້ຫຼັງຈາກການຈ່າຍເງິນ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| * ຊື່ຜະລິດຕະພັນ | OEM Bluetooth speaker |
| * ສະບັບພາສາ Bluetooth | Bluetooth V2.1+EDR |
| * ຊ່ວງການເຮັດວຽກ | 10 ແມັດ |
| * ການຫຼິ້ນເພງ Bluetooth | Yes |
| * ມືຟຣີໂທ Function | Yes |
| * TF card music play | Yes |
| * FM | Yes |
| * AUX music play | Yes |
| * ຫມໍ້ໄຟ | 300mAh Lethium-ion battery |
| * ເວລາຫຼີ້ນ | 3 ຊົ່ວໂມງ |
| * ໂປຣໄຟລ໌ | ຮອງຮັບ A2DP V1.2, ໂປຣໄຟລ໌ AVRCP V1.4; |
| * S / N | ≥80db |
| * ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150-18KHZ |
| * ລໍາໂພງ | 4ໂອ 3W,40mmm ລາວ |
| * ອຸປະກອນການ | ABS |
| * ສີ | Black+blue, gray, ສີສົ້ມ, ສີແດງ |
| * ນ້ໍາຫນັກ | 160g |
| * ມິຕິ: | 119.5*54.5*39mm |
| * ອຸປະກອນເສີມ | USB charging cable , manual |
| * ອື່ນໆ | Easy operation with Voice prompts |
ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
| ນ້ໍາຫນັກ | 0.16 ກິໂລກຣາມ |
|---|
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "Portable Wireless Mini Bluetooth Speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.








ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.