-43%
mini mobile Bluetooth speaker with lanyard
$14.00 $8.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | 1*Micro USB cable 1*ຄູ່ມື |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | 2-3days for sample; 10-15days for mass production |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ | |
| * ຊື່ຜະລິດຕະພັນ | Portable bluetooth speaker |
| * ສະບັບພາສາ Bluetooth | Bluetooth V3.0 |
| * ຊ່ວງການເຮັດວຽກ | 10 ແມັດ |
| * ການຫຼິ້ນເພງ Bluetooth | YES |
| * ມືຟຣີໂທ Function | YES |
| * TF music play | YES |
| * ຫມໍ້ໄຟ | Built in 300mA rechargeable battery |
| * ເວລາຫຼີ້ນ | 3 ຊົ່ວໂມງ |
| * ໂປຣໄຟລ໌ | ຮອງຮັບ A2DP V1.2, ໂປຣໄຟລ໌ AVRCP V1.4; |
| * S / N | >70dB |
| * ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150HZ-18KHZ |
| * ລໍາໂພງ | 4ໂອ້, 2ວ |
| * ອຸປະກອນການ | ABS+ຊິລິໂຄນ |
| * ສີ | Orange/Yellow/Blue/White/Black/Pink |
| * ນ້ໍາຫນັກ | 93g |
| * ຂະຫນາດ | 45*70mm |
| * ອຸປະກອນເສີມ | Micro USB cable, ຄູ່ມື |
ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
| ນ້ໍາຫນັກ | 0.093 ກິໂລກຣາມ |
|---|
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "mini mobile Bluetooth speaker with lanyard”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.






ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.