-43%
mini MP3 bluetooth speaker
$14.00 $8.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | 1*carton box 1*power line 1*LIN line 1*ຄູ່ມື |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | 2-3days for sample; 10-15days for mass production |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ | |
| *ຊື່ຜະລິດຕະພັນ | Mini bluetooth speaker |
| * ສະບັບພາສາ Bluetooth | Bluetooth v2.1 |
| * ຊ່ວງການເຮັດວຽກ | 10 ແມັດ |
| * NFC | ບໍ່ |
| * ການຫຼິ້ນເພງ Bluetooth | YES |
| * Line-in Music Play | ບໍ່ |
| * ມືຟຣີໂທ Function | Yes |
| * Touch control | ບໍ່ |
| * ສະລັອດຕິງບັດ TF | ບໍ່ |
| * ຫມໍ້ໄຟ | Built in 250mA rechargeable battery |
| * ເວລາຫຼີ້ນ | 3 ຊົ່ວໂມງ |
| * ໂປຣໄຟລ໌ | ຮອງຮັບ A2DP V1.2, ໂປຣໄຟລ໌ AVRCP V1.4; |
| * S / N | >80dB |
| * ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150HZ-18KHZ |
| * ລໍາໂພງ | 4ໂອ້, 3ວ, 40 mmm ລາວ. |
| * ອຸປະກອນການ | ABS |
| * ສີ | Yellow/Pink/Blue/Green/White |
| * ນ້ໍາຫນັກ | 76g |
| * ຂະຫນາດ | 65*118*35mm |
| * ອຸປະກອນເສີມ | LIN line, power line, carton box, manual |
ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
| ນ້ໍາຫນັກ | 0.076 ກິໂລກຣາມ |
|---|
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "mini MP3 bluetooth speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.








ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.