-38%
Gift portable bluetooth speaker
$8.00 $5.00
| ລາຍລະອຽດການຫຸ້ມຫໍ່: | 1*Blister box 1*ສາຍ USB 1*User manual |
|---|---|
| ລາຍລະອຽດການຈັດສົ່ງ: | ຕົວຢ່າງ: 5 ມື້ເຮັດວຽກ, bulk order: 10-20 ມື້ເຮັດວຽກ |
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
| * ຊື່ຜະລິດຕະພັນ | Gift portable bluetooth speaker |
| * ສະບັບພາສາ Bluetooth | Bluetooth 2.1 |
| * ຊ່ວງການເຮັດວຽກ | 10 ແມັດ |
| * ການຫຼິ້ນເພງ Bluetooth | Yes |
| * ມືຟຣີໂທ Function | Yes |
| * TF card music play | Yes |
| *USB music play | Yes |
| * AUX music play | Yes |
| * ຫມໍ້ໄຟ | 300mAh Lethium-ion battery |
| * ເວລາຫຼີ້ນ | 3-4 ຊົ່ວໂມງ |
| * ໂປຣໄຟລ໌ | ຮອງຮັບ A2DP V1.2, ໂປຣໄຟລ໌ AVRCP V1.4; |
| * S / N | ≥80db |
| * ຕອບສະຫນອງຄວາມຖີ່ | 150-18KHZ |
| * ລໍາໂພງ | 4ໂອ 3W,36mmm ລາວ |
| * ອຸປະກອນການ | ABS+ຊິລິໂຄນ |
| * ສີ | White/Brown/Blue/Pink |
| * ນ້ໍາຫນັກ | 50g |
| * ມິຕິ: | 50*51*50mm |
| * ອຸປະກອນເສີມ | USB charging cable , manual, Blister box |
| * Others | Easy operation with Voice prompts |
ຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ
| ນ້ໍາຫນັກ | 0.05 ກິໂລກຣາມ |
|---|
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "Gift portable bluetooth speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.








ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.