-23%
metal box sound speaker
$22.00 $17.00
1. Alummium Metal Casing
2. Waterproof Level IPX6
3. 5W output, with one speaker and one passive speaker to make sure better bass
4. ໂທລະສັບລຳໂພງຟຣີດ້ວຍໄມ
5. NFC and TF optional
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
ລາຍລະອຽດດ່ວນ
| ຊື່ຍີ່ຫໍ້: | ຈໍານວນຕົວແບບ: |
Metal Box
|
ປະເພດ: |
ເຄື່ອນໄຫວ
|
|
| ໃຊ້: |
ຄອມພິວເຕີ, ໂຮມເທຍເຕີ, ເຄື່ອງຫຼິ້ນຄາລາໂອເກະ, ໂທລະສັບມືຖື, ເຄື່ອງຫຼິ້ນສຽງແບບພົກພາ, ເວທີ, Outdoor/Sports
|
ຊ່ອງ: |
3 (2.1)
|
ຄຸນນະສົມບັດພິເສດ: |
ມິນິ, ແບບພົກພາ, ໄຮ້ສາຍ
|
| ສະຖານທີ່ຕົ້ນກໍາເນີດ: | ອັດຕາສ່ວນສັນຍານ/ສຽງ: | Waterproof rating: |
IPX5
|
||
| ເວລາຫຼີ້ນ: |
about 12 ຊົ່ວໂມງ
|
ສະບັບພາສາ Bluetooth: |
V4.0 + CSR
|
ພະລັງງານຜົນຜະລິດ: |
5ວ
|
| ຄວາມອາດສາມາດຫມໍ້ໄຟ: |
2200MAH
|
Frequency range: |
100Hz to 20KHz
|
ສີ: |
ສີເທົາ, Golden, ສີດໍາ, ເງິນ
|
| ການຢັ້ງຢືນ: |
CE/FCC/ROHS/BQB
|
| ສະບັບພາສາ Bluetooth | 4.0 |
| ຄວາມຖີ່ | 100Hz to 20KHz |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 5W RMS |
| ຫມໍ້ໄຟ | 2200mAh |
| ເວລາຫຼີ້ນ | about 12 ຊົ່ວໂມງ |
| ຂະໜາດຫົວໜ່ວຍ | 95*95*22mm |
| NW/GW | 350/450g |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "metal box sound speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.




ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.