-44%
colorful bluetooth speaker
$17.99 $9.99
ຄຸນລັກສະນະ:
1).ກັບ 2 ລໍາໂພງແລະລໍາໂພງຕົວຕັ້ງຕົວຕີຫນຶ່ງ
2).ອຸປະກອນການ:ດ້ານເທິງຂອງ Crystal UV touch + ດ້ານນ້ໍາມັນຢາງ + ດ້ານລຸ່ມຂອງ cusjion damping
3):ຟັງຊັນ NFC(ທາງເລືອກ)
4).Built -in 500mha Rechargeable lithium battery,ເຖິງ 4 ຊົ່ວໂມງຫຼີ້ນ
5)ລຳໂພງໂທລະສັບມືຟຣີ/ໄມໂຄຣໂຟນໃນຕົວ
6)ຄຳສັ່ງສຽງ
7)ສະຫນັບສະຫນູນ :Aux line-in
- ຄໍາອະທິບາຍ
- ການທົບທວນຄືນ(0)
- ຖ່ອງ & ກ
ຄໍາອະທິບາຍ
ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ:
| ພິທີການ Bluetooth | ລຸ້ນ 2.1+EDR |
| ຊ່ວງ Bluetooth | 10ມ |
| ໜ່ວຍລຳໂພງ | 40mm * 1 |
| ພະລັງງານຜົນຜະລິດ | 5ວ |
| impedance | 4ໂອ້ |
| ຄວາມຖີ່ | 100Hz ຫາ 20kHz |
| ອັດຕາສ່ວນສັນຍານ/ສຽງ | >75dB |
| THD | <0.5% |
| ຫມໍ້ໄຟ | 500mAh Lithium ສາມາດສາກໄດ້ໃໝ່ |
| ຂະໜາດ | 70*70*76mm |
| ນ້ໍາຫນັກ | 245g |
| ສີ | ສີຟ້າ / ສີຂຽວ / ສີບົວ / ສີດໍາ / ສີຂາວ |
| ໄລຍະເວລາເຮັດວຽກ | 3-4 ຊົ່ວໂມງ |
ເປັນຄົນທໍາອິດທີ່ວິຈານ "colorful bluetooth speaker”
ທ່ານຈະຕ້ອງ ເຂົ້າສູ່ລະບົບ ເພື່ອສະແດງຄວາມຄິດເຫັນ.








ການທົບທວນຄືນ
ມີຄວາມຄິດເຫັນທີ່ບໍ່ມີ.