-47%
Wireless keychain waterproof bluetooth speaker
$19.00 $10.00
| Verpakung Detailer: | White Box or Can Customized |
|---|---|
| Liwwerung Gouschteng:: | securiséiert an 5 Deeg nom Bezuelen |
- Beschreiwung
- Rezensiounen(0)
- Q & A.
Beschreiwung
| Zertifikatioun | CE, ROHS, FCC, BQB |
| Liwwerzäit | 15Deeg |
| Verpakung Detailer | Wäiss Këscht oder personaliséiert Këscht |
| Fourniture Fähegkeet | 10000 Stéck / Stécker / Dag |
| Faarf | rosa, wäiss, schwaarz, blo, gréng, orange |
| Dimensiounen | Dia90*H46.5mm |
| Typ | aktiv |
| Special Spillfilmer | portable, Mini |
| Produit Gewiicht | 125g |
| Use manual for mini digital speaker | Portable Blëtz Player, Handy, Karaokeszelt Player, Computer, Etapp |
| bluetooth speaker wholesale | instrumental music mini portable bluetooth speaker with TF card |
| Qualitéitsgarantie | 1 Joer |
| S/N Verhältnis | ≥60dB |
| Material | ABS |
| Frequenz Äntwert | 90Hz-20KHz |
| Input Volt | DC5V |
| Linn an | ënnerstëtzen |
Ginn déi éischt ze iwwerschaffen "Wireless keychain waterproof bluetooth speaker”
Du muss aloggen an ze Post Iwwerpréiwung.






Rezensiounen
Et gi keng Kritik nach.