-30%
wireless bluetooth speaker
$26.80 $18.80
| Verpakung Detailer: | white box packing for big sound mini bluetooth speaker |
|---|---|
| Liwwerung Gouschteng:: | securiséiert an 10 Deeg nom Bezuelen |
- Beschreiwung
- Rezensiounen(0)
- Q & A.
Beschreiwung
| Zertifikatioun | CE, ROHS, FCC, BQB |
| Liwwerzäit | 15Deeg |
| Verpakung Detailer | Wäiss Këscht oder personaliséiert Këscht |
| Fourniture Fähegkeet | 10000 Stéck / Stécker / Dag |
| Faarf | rosa, wäiss, schwaarz, blo, gréng, orange |
| Dimensiounen | 70*70*46mm |
| Typ | aktiv |
| Special Spillfilmer | portable, Mini |
| Produit Gewiicht | 192g |
| benotzen | Portable Blëtz Player, Handy, Karaokeszelt Player, Computer, Etapp |
| bluetooth speakers | factory price big sound mini wireless bluetooth speaker |
| Qualitéitsgarantie | 1 Joer |
| S/N Verhältnis | ≥70dB |
| Material | Plastic |
| Frequenz Äntwert | 200Hz-20KHz |
| Input Volt | DC5V |
| Linn an | ënnerstëtzen |
Ginn déi éischt ze iwwerschaffen "wireless bluetooth speaker”
Du muss aloggen an ze Post Iwwerpréiwung.






Rezensiounen
Et gi keng Kritik nach.